Podnieś skuteczność swojego call center i zwiększ przychody firmy

Planujesz działalność w sektorze usług Call Center, a może już prowadzisz małe centrum obsługi klienta i myślisz o możliwym rozwoju? Czas zastanowić się nad inwestycją w technologiczne rozwiązanie, które uprości codzienną kontrolę funkcjonowania Twojej firmy. Tym rozwiąziem jest oprogramowanie cotanct centerhttps://focustelecom.pl/oprogramowanie-call-center/. Dlaczego warto postawić na ten system? Przeczytaj nasz tekst i poznaj odpowiedź na to pytanie.

Kontrola ilości i częstotliwości połączeń

Specjalistyczne oprogramowanie cotanct center pozwoli na automatyzację połączeń wykonywanych przez Twoich konsultantów. Skończy się ręczne wybieranie numerów. Pracownicy otrzymają określony czas przerwy między jednym, a kolejnym wykonanym połączeniem, co znacząco podniesie ich efektywność. Przyczyni się do tego też systemowe inteligentne kolejkowanie połączeń.

Dodatkowe określenie ilości połączeń wykonywanych na unikalny numer pozwoli na zmniejszenie ryzyka oznaczenia wykorzystywanego numeru telefonu jako nękający.
Osoby zarządzające projektami będą miały również wpływ i wgląd w aktualną realizację swoich pracowników jak i wyznaczanie im indywidualnych celów, priorytetów i określeniem przerw w pracy.

Obsługa baz danych

Wgrywana baza danych w oprogramowanie contact center jest bezpiecznie przechowywana, a konsultanci wykonując połączenia mają dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, tylko w momencie wykonywania swojej pracy. Mogą te dane uzupełniać też o brakujące elementy, które są wymagane przez naszych partnerów biznesowych.

Pełna obsługa klienta

Wiele realizowanych projektów wymaga dodatkowego kontaktu z klientem w postaci e-maila, SMSa i nie tylko. Dzięki oprogramowaniu wszystkie wysłane wiadomości będą połączone w bazie z danym klientem. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć ewentualnych błędów ludzkich z zaginioną pocztą czy potwierdzenie przekazania dokumentów zainteresowanym klientom.

Zautomatyzowane raportowanie

Trudniejsze do wyciągnięcia i wyliczenia wskaźniki w raportach staną się dostępne od ręki. Raporty z oprogramowania ukazują więcej danych, których do tej pory nie mieliśmy możliwości analizować. Nie tylko dotyczących realizacji projektów, ale też produktywności i efektywności pracy naszych pracowników.

Support IT dla oprogramowania

Wybierając oprogramowanie cotanct center rozważmy wybór odpowiedniego pakietu wsparcia technicznego. Dobry support potrafi zlikwidować przyczyny awarii w czasie nawet 30 minut od zgłoszenia, a codzienne kopie zapasowe zmniejszą ryzyko utraty danych. Co za tym idzie, uchroni to nas przed efektami tych awarii.

Specjaliści zajmą się też za darmo wdrażaniem wszystkich aktualizacji i nowinek w naszym systemie. A nasze call center będzie mogło prezentować się na rynku jako nowoczesne przedsiębiorstwo.

Wsparcie dla oprogramowania zewnętrznego

Ciągle rozwijający się rynek pozwala na wykorzystywanie wielu programów przez ich integrację. Możliwość połączenia swojego oprogramowania contact center na przykład z komunikatorem biznesowym Skype lub najpopularniejszym na świecie systemem zarządzania klientami Salesforce może wpłynąć na naszą decyzję.

Ważnym aspektem jest też możliwość połączenia się z aplikacjami i programami stworzonymi i wykorzystywanymi w naszej firmie, a także możliwości rozwoju biznesu przez wykorzystywanie już gotowych rozwiązań jak platforma e-commerce Magento.

Wszystkie możliwości i udogodnienia wybranego oprogramowania contact center znajdziemy na stronie producenta. Nie należy obawiać się też czasu wdrożenie systemu w naszej firmie. Oczywiście będzie to wielka zmiana w naszej codziennej pracy. Może będą potrzebne też dodatkowe szkolenia z obsługi dla pracowników, ale szybko zaczniemy zauważać pozytywy i przede wszystkim efekty wdrożenia systemu w naszej działalności.